ELEMENTMAJADE PAIGALDAJA/ÜLDEHITAJA / PUUSEPP
Tööpakkumise number #714590

1

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma meeskonda  puitelement majade

paigaldus kogemustega inimesi.

Ootused kandidaadile

  • Erialased teadmised ja töökogemus alates 2 aastat

  • Jooniste lugemisoskust

  • Kohusetundliku töösse pühendumist

  • B-kategooria autojuhiluba

  • Iseseisvalt töötamise oskus

  • Ettevõte pakub aastaringset tööd professionaalses töö keskkonnas.
  • Ametiauto+kütus
  • Tööriistad
  • Tööriided
  • Tasuta majutust
  • Palga arvestus: Vastavalt töökogemusele kuni 18 EUR tunnis või tükitöö alusel!
  • Lisaküsimuste korral võta meiega kindlasti ühendust!

+358405126551 Tiit

+37253479372 Veiko

Ennast tutvustav CV saata palun meilile vtebuilding(at)gmail.com

või kandideeri läbi CV Keskuse.

Tööpakkumise number
#714590