Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #553865

Elementmajade ehitaja, tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Raplamaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 7.5 €/tunnis
Kuulutus sisestati: 31. august 2018
Kuulutus aegub:25. september 2018

Töö kirjeldus

Otsime enda kollektiivi elementmajade ehitaja/ tootmistöölist.

Tööülesanneteks on:
Elementmajade materjalide/ detailide ettevalmistus;
Elementmajade konstruktsioonide ehitamine.
Konstruktsioonide kokkupanek ja pakkimine.
Detailide laadimine autodele.

Ootused kandidaadile

Varasem töökogemus elementmajade ehitamisel.
Jooniste lugemise oskus.
Iseseisvaks tööks valmisolek.
Täpsus ja korrektsus.
Töökus, pingetaluvus ja kohusetundlikkus.
Positiivne hoiak ja aktiivsus.

Ettevõte pakub

Motiveerivat töötasu.
Tööd kiiresti arenevas ettevõttes.

Stabiilset töökohta ja häid töötingimusi ning toetavat meeskonda.

Tööpakkumise number
#553865

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. september 2018
Kuulutus sisestati:
31. august 2018

Arca Nova Grupp omab aastatepikkust kogemust monteeritavate puitkonstruktsioonide projekteerimise, tootmise ja ehitamisega. Meie tootevalikusse kuuluvad: korterelamud, korruselamud (üle 2 korruse), ridaelamud ja paarismajad. Samuti kuuluvad antud tooterühma ühiskondlikud hooned nagu kontorihooned, raamatukogud, lasteaiad, sotsiaalmajad jms.

Toodame erinevaid puitmaja konstruktsioonelemente.Põranda, seina, vahelae ja katuse elemente.

Vaata rohkem