Elementide koostaja
Tööpakkumise number #814739

3
Palmatin OÜ
Tabasalu, Harjumaa

Töö kirjeldus

Elementide koostaja peamiseks tööülesandeks on seina, vahelae, katuse ja põranda elementide valmistamine vastavalt etteantud tööjoonistele ja kvaliteedinõuetele.

Ootused kandidaadile

  • Puusepa oskused, puidutööriistade kasutamise oskus

  • Tööjooniste lugemise oskus

  • Loogiline mõtlemine ja ruumiline kujutlusvõime

  • Hea füüsiline vorm

  • Eesti keele oskus suhtlustasandil

  • Valmidus iseseisvaks tööks, korrektsus ja tehniline taiplikus

Ettevõte pakub

  • Tööd siseruumides

  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd kasvavas ja arenevas ettevõttes

  • Erialaseid koolitusi

  • Konkurentsivõimelist töötasu

  • Pikaajalist töösuhet meeldivas kollektiivis

Tööpakkumise number
#814739

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
nädal tagasi
TOOTMISTÖÖTAJA Ramirent Modular Factory AS
1
TOOTMISTÖÖTAJA Ramirent Modular Factory AS • Harjumaa
Harjumaa
6 p. tagasi
TOOTMISTÖÖLINE METALLITSEHHI ASULA OÜ
1800 - 2300 €/kuus
6 p. tagasi
TOOTMISTÖÖLINE METALLITSEHHI ASULA OÜ • Harjumaa
Saue
TISLER/TOOTMISTÖÖLINE Sunorek AS
TISLER/TOOTMISTÖÖLINE Sunorek AS • Harjumaa
Tabasalu
VIP 1
2 näd. tagasi
SISETÖÖDE TEOSTAJA Ramirent Modular Factory AS
1
SISETÖÖDE TEOSTAJA Ramirent Modular Factory AS • Harjumaa
Harjumaa
3 p. tagasi