Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #431876

Element- ja moodulmajade püstitaja

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elemtent- ja moodulmajade püstitamine Eestis, Rootsis ja Norras.

Ootused kandidaadile

Otsime oma meeskonda suurepärase koostöövõime ning iseseisva tööoskusega töötajaid.
Kasuks tuleb varasem kokkupuude ehitusvaldkonnaga ning element- ja moodulmajade püstitamisega.

Motiveerivat töötasu, ühisüritusi ning spordikompensatsiooni.
Sõbralikku ja toetavat kollektiivi ning ettevõttesiseseid arenguvõimalusi.

Lisainfo

Kandideerida saab ka otse kuulutuses olevale e-mailile.

Tööpakkumise number
#431876

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. august 2016
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2016

ToughWood sümboliseerib kvaliteetset ja vastupidavat puitmaterjalist toodangut. Ettevõte tegeleb peamiselt puitmajade ja -karkasside ehituse ning paigaldusega. Lisaks leiad meie toodete seast ka palju muud huvitavat seoses puiduga.

Vaata rohkem