Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #685660

Elektrooniliste kudumismasinate operaator

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kudumismasinate seadistamine: Programmide masinasse laadimine, suurus-parameetrite muutmine, suurustabeli vastavuse kontrollimine

  • Kudumismasinatel töötamine: tööde planeerimine, masina varustamine lõngaga, lõngapartiidega arvestamine, toodangu eraldamine, toodete kontroll

Ootused kandidaadile

  • Täpsus
  • Kannatlikkus
  • Kiire õppimisvõime ja töötahe

  • Kasuks tuleb: eelnev kokkupuude tekstiilivaldkonnaga, varrastel kudumise oskus, arvuti käsitlemise oskus,

Ettevõte pakub

  • Liikuv ja vaheldusrikas töö

  • Kollektiivpuhkus 4 nädalat suvel

  • Lisapuhkus aasta esimesel nädalal

  • Väljaõpe kohapeal

  • Jooga 1x nädalas

Tööpakkumise number
#685660