Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #685659

Elektrooniliste kudumismasinate mehaanik

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kudumismasinate remont: probleemide tuvastamine, tõrgete likvideermine, kulunud või purunenud masinaosade vahetus.

  • Kudumismasinate hooldus: tööde planeerimine, masinate puhastamine, õlitamine ja seadistamine

Ootused kandidaadile

  • Varasem kogemus tehnikaremondi valdkonnas
  • Huvi mehaanika vastu
  • Kiire õppimisvõime ja töötahe

Kasuks tuleb: eelnev kokkupuude tekstiilivaldkonnaga, teadmised elektroonikast, arvuti käsitlemise oskus.

Ettevõte pakub

  • Kollektiivpuhkus 4 nädalat suvel

  • Lisapuhkus aasta esimesel nädalal

  • Väljaõpe kohapeal mitmes osas

Tööpakkumise number
#685659