Värsked tööpakkumised

Elektroonikatehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 398350

Tööpakkumise number

398350

Töö kirjeldus

- Tootmisel tootes tekkinud vigade leidmine ja kõrvaldamine.
- Avastatud süstemaatilistest vigadest operatiivne teavitamine.
- Uute toodete remondioskuste iseseisev omandamine.
- Toote visuaalse kvaliteedi nõuete täitmine.
- Uute mõõteseadmete iseseisev tundmaõppimine.

Nõudmised kandidaadile

- Haridus: keskharidus
- Keeleoskus: kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
- Tähelepanelikkus ja kohusetundlikkus

Meie pakume Sulle võimalust realiseerida oma teadmisi ja oskusi, põnevaid väljakutseid ning suurepärast meeskonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2015

Eolane Tallinn AS on 1975.aastal loodud juhtiva Prantsuse päritolu tööstuselektroonika arendamise ja valmistamise teenuse pakkuja éolane kontserni allüksus. Tallinna allüksus on loodud 1992.aastal ja on olnud oma valdkonna teerajaja ning aastaid Eesti suurim eksportija. Ettevõttes éolane Tallinn töötab 170 kõrgelt kvalifitseeritud spetsialisti ning koos ollakse valmistumas uueks kasvuks.