Värsked tööpakkumised

Elektroonikaseadmete koostaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 368492

Tööpakkumise number

368492

Töö kirjeldus

Pakume tööd kuuldeseadmete koostajatele. Peamisteks tööülesanneteks on kuuldeseadmete koostamine, mille põhielementideks on võimendi, mikrofon ja
valjuhääldi. Kuna kuuldeseadmed on miniatuursed toimub töö mikroskoobi all. Koostamine hõlmab endas kuuldeseadmete komponentide kokkumonteerimist ning
jootmist. Kõikidele toodetele teostatakse kvaliteedikontroll.

Nõudmised kandidaadile

- varesem elektroonikatööstuses töötamise kogemus
- näpuosavus
- pühendumus
- rõõmsameelsus ja positiivne ellusuhtumine

Kasuks tuleb:
- eesti ja vene keele oskus
- eelnev jootejaamaga töötamise kogemus

Ettevõte pakub

- tööalast koolitust/väljaõpet
- tööd ühes vahetuses esmaspäevast reedeni, tööaeg 8:00-16:30
- tähtajatut töölepingut
- kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
- konkurentsivõimelist töötasu
- sõbralikku ja toetavat meeskonda

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust!
Töökoht sobib ka naistele.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2015

Finesta Baltic OÜ tegeleb personalialaste konsultatsioonide pakkumisega, personaliotsingu ja tööjõurendiga. Finesta põhilisteks klientideks on Soomes ja Eestis tegutsevad tunnustatud börsiettevõtted. Antud ettevõte tegeleb kõrgekvaliteedilisite kuuldeseadmete valmistamisega.