Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #717620

Elektroonikainsener

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda töölist, kelle peamisteks ülesanneteks on:

  • elektroonikatoodete diagnostika ja remont komponendi tasemel

Ootused kandidaadile

Soovime, et kandidaadil oleks:

  • varasem kogemus elektroonika diagnostika ja remondi valdkonnas
  • oskus lugeda tehnilist dokumentasiooni (el. skeemid)
  • oskus kasutada mõõte- ja testseadmeid
  • korralik käsijootmise kogemus
  • põhiteadmised raadiosagedustehnoloogias
  • inglise keele oskus

Lisaks hindame kõrgelt, kui kandidaadil oleks erialane kõrgharidus ning et tal oleks hea keskendumisvõime, oleks kohusetundlik, täpne, tähelepanelik ja hea meeskonnamängija

  • võimalust töötada õdusalt väikses, toredas ja kokkuhoidvas meeskonnas

  • korralike töötingimusi

  • täiskohaga tööaega

Tööpakkumise number
#717620