Värsked tööpakkumised

Elektroonika tootmisüksuse juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 623354

Tööpakkumise number

623354

Firma nimi peidetud Elektroonika tootmisüksuse juht

Töö kirjeldus

CV Keskuse kliendi soovil on kuulutus hetkel anonüümne – ettevõtte nime avaldame esimese vooru vestlusel CV Keskuses.

Sinu tööks tootmisüksuse juhina saab olema ettevõtte tootmise juhtimine, tootmiseks vajaminevate seadmete valik, seadmete korrashoiu organiseerimine, töökohtade planeerimine ning väljaõppe korraldamine. Sinu tööülesannete hulka kuulub ka uute toodete juurutamise koordineerimine, suhtlus projektiorganisatsioonidega ja ettevõtte teiste osakondadega, tootmisaegade kalkuleerimine ja osalemine omahinna kujundamisel ning kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemi kujundamine ja täiustamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame:

  • kõrgharidust elektroonika-, elektrotehnika-, mehhatroonika-, tootearenduse alal
  • häid teadmisi elektroonika pindmontaaži tehnoloogiast
  • kogemusi uute toodete juurutamisel elektroonikatootmises
  • väga head eesti ja inglise keele oskust ning vene keele oskust suhtlustasemel
  • head planeerimis- ja organiseerimisoskust, vastutus- ja otsustusvõimet
  • kasuks tuleb varasem töökogemus tootmise juhtimisel, soovitavalt sarnasel ametikohal

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • juhtimiskogemust edukas ettevõttes
  • meeldivat, aktiivset ja tegusat kollektiivi
  • ajakohast töökeskkonda ja häid tingimusi
  • väljaõpet ja põhjalikke koolitusi

Küsi lisainfot telefoni 525 7780 teel, CV Keskuse värbamiskonsultant Kristiina Jürisoo.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
13. november 2019
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2019

CV Keskuses on Eesti suurim tööotsijate andmebaas ja suurim arv tööpakkumisi, mis teeb CV Keskusest Eesti populaarseima tööportaali. Töötame selle nimel, et igaüks leiaks endale parima töökoha!
Lisaks tööportaalile tegutseb CV Keskuses üks Eesti juhtivatest värbamisosakondadest, mis aitab igapäevaselt kokku viia tööandjad ja tööotsijad. Leia sobiv tööpakkumine ja kandideeri julgelt või küsi lisainfot CV Keskuse värbamisspetsialistidelt.