2023-08-23 14:48:55

Elektromehaanikainsener

Reimax Electronics OÜ on loodud 2005. aastal. Meie põhitegevusalaks on nii elektriliste ja elektroonsete ühenduskaablite kui toitekaablite valmistamine auto-, automaatika- ja elektroonikatööstusele.
Asume aadressil Angerja tee 59 Hüüru, 76911 Harju maakond. Õismäe ja tehase vahel toimub töötajate transfeer.

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda kogenud tootmisinseneri, kellel on sügavad teadmised elektromehaaniliste süsteemide kohta ning kelle peamine vastutus on LEAN tootmise põhimõtete rakendamine meie tootmises. Teie ülesandeks on tagada tootmisprotsesside tõhusus, kvaliteet ja kulutõhusus, samal ajal säilitades sujuva suhtluse ja koostöö kliendihaldurite, tehnoloogiaosakonna ja tootmisüksustega.

  • Sujuv infovahetus kliendihalduritega, et mõista klientide vajadusi ja olla kursis toote nõuete ja spetsifikatsioonidega.
  • Kliendisuhete hoidmine ja arendamine tehnoloogilise poole pealt, tagades klientidele parima lahenduse.
  • Koostada ja hallata klientide toodete BOM (Bill of Materials) listide ERP süsteemis.
  • Arendada ja rakendada tööjuhiseid ja protseduure, tagades töötajate arusaamise klientide nõuetest ja tootekvaliteedist.
  • Jälgida ja kontrollida tootmistsüklit, tagades toodete valmimise õigeaegselt ja nõutava kvaliteediga ning korraldades tootmisprotsesside kulgemist.
  • Analüüsida tootmisprotsesse, tuvastades võimalikud tõhususe suurendamise võimalused ning rakendades meetmeid tootlikkuse ja kuluefektiivsuse suurendamiseks.
  • Omada põhjalikku ülevaadet ettevõttes kasutatavatest tehnoloogilistest lahendustest.
  • Vajadusel koolitada töötajaid uute tehnoloogiate ja protsesside kasutamisel.
  • Koordineerida ja prioriteerida tegevusi vastavalt tootmisplaanile ja vajadustele.
  • Tihedas koostöös teiste osakondade ja tootmisüksustega tagada sujuv tootmine.

Ootused kandidaadile

  • Bakalaureusekraad elektri ja või mehaanika, masinaehituse või sellega seotud erialal.
  • Sügavad teadmised LEAN tootmise põhimõtetest ja nende rakendamisest tootmises.
  • Vähemalt 3-aastane kogemus elektromehaaniliste süsteemide tootmises või sarnasel positsioonil.
  • Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus ning võime töötada meeskonnas.
  • Võimekus kohanduda kiiresti muutuvatesse olukordadesse ja lahendada probleeme tõhusalt.
  • Analüütiline mõtlemine ja probleemilahendusoskus.
  • Võimekus töötada meeskonnas ja juhtida projekte.

  • Stabiilset ja pikaajalist töösuhet - Pakume kindlustunnet ja võimalust pikaajaliseks karjääriks meie ettevõttes.
  • Tööd ühes vahetuses - Saad nautida regulaarset tööaega ühes vahetuses, mis võimaldab sul paremini planeerida oma aega väljaspool tööd.
  • Eneseteostusvõimalusega tööd - Sinu panus ja loovus on teretulnud ning sul on võimalus ennast tööalaselt arendada ja kasvada koos ettevõttega.
  • Sõbralikku ja toetavat kollektiivi - Meie meeskond on avatud ja abivalmis ning teeme koostööd, et saavutada ühiseid eesmärke.
  • Lisapuhkusepäevi - Pakume lisapuhkusepäevi, et saaksite nautida rohkem aega oma pere ja huvidega.
  • Haigushüvitist alates esimesest haiguspäevast - Tagame Sinu heaolu ja toetame sind haigestumise korral.
  • Toredaid firmaüritusi - Korraldame regulaarselt firmaüritusi, et luua meeskonnatunnet ja lõõgastuda koos kolleegidega.
  • Elusündmuste toetamine - Oleme Sinu kõrval tähtsate elusündmuste ajal ja toetame sind vajadusel.