https://www.cvkeskus.ee/303298

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #303298

Elektromehaanik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

erinevate toodete (koostude) kokkupanek, kaabeldus, testimine ning sellega seotud paberitööd


Ootused kandidaadile

elektriskeemide ja mehaaniliste jooniste lugemise oskus
arvutioskus (Office, joonestamisprogrammid)
keelteoskus - inglise, eesti, vene suhtlustasandil


Ettevõte pakub

stabiilset tööd ja töötasu
vajadusel elamispinda soodsatel tingimustel


Lisainfo

töökoht asub aadressil Betooni 4


Tööpakkumise number
#303298
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Elektromehaanik
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!