ELEKTRIVÕRKUDE PROJEKTEERIJA
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #622800
Kaugtöö võimalus

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Hepta elektriinsenerina saate tegeleda energeetika sektori uuenduslike ja keeruliste projektidega, sh:
- madal- ja kõrgepinge elektrivõrkude projekteerimine
- tänavavalgustuse projekteerimine
- siderajatiste projekteerimine
- tuuleparkide arendus
- õhuliinide õhuseire mehitatud ja mehitamata lennumasinatega

Ootused kandidaadile

- eri suuruse ja keerukusega elektriprojektide projekteerimise kogemus;
- vähemalt 3a töökogemus elektripaigaldiste projekteerimis- ja/või ehitusprojektides;
- võimekus teostada tehnilist kvaliteedikontrolli teostatud projektidele.

Kasuks tulevad ka:
- vene keele oskus suhtlustasandil;
- A-pädevuse olemasolu;
- B-kategooria juhiload.

Mitmekülgses projektbüroos on töö tegemine juba iseenesest põnev ning pakume võimalust oma oskused proovile panna.
Tänu meie väiksusele oleme tööandjana paindlikud ja efektiivsed ning iga inimese panus ja kaasarääkimine ettevõttes omab suurt kaalu – anname kõik võimalused eneseteostamiseks.
Uuendusliku ettevõttena asume Teaduspargis Tehnopol, mis on teadus- ja ärilinnakuks alustavatele ja kasvavatele tehnoloogiaettevõtetele.

Tööpakkumise number
#622800

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. november 2019
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2019

Hepta pakub startupi ja konsultatsioonibüroona lahendusi energeetikast teede sektorini, arendades sh mehitamata lennuplatvorme, teostades elektriliinide ning maismaarajatiste õhust seiret ning tehnilist analüüsi.

Meie meeskond koosneb peamiselt elektriala inseneridest ning põhiline fookus on suunatud energiavaldkonna projektidele nagu madal- ja kõrgepingeliinide ning tänavavalgustuse projektid, sealhulgas ka tuuleparkide arendus, õhuliinide analüüs mehitatud ja mehitamata lennumasinatega.

Vaata rohkem