Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #825414

Elektrivaldkonna projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Vastutad taastuvenergia ja elektrivarustuse projekteerimise eest.

  • Oled toeks ehituse poole kolleegidele parimate tehniliste lahenduste leidmisel.

  • Projektide, elektriliste lahenduste ning ühenduste väljatöötamine vastavalt kehtestatud nõuetele ja tingimustele.

  • Elektriprojektide ja skeemide koostamine (kaabeliinid, kilbid, alajaamad, seadmete ühendused jne.).

  • Tänavavalgustuse projektide koostamine (ümbertõstmised ja uute lahenduste projekteerimine).

  • Piksekaitse- ja maandusprojektide koostamine  (projekteeritavate seadmete maandus ja piksekaitse lahendused).

  • Tehnoloogiliste seadmete ühendamiste- ja päikseparkide projekteerimine.

  • Meie koostööpartneriks on Eesti Gaas AS, üks eesti suuremaid energeetikakontserne, kes omab päikeseelektri- ja biogaasi jaamasid.

Ootused kandidaadile

  • Omad elektriinseneri kutset või B-pädevustunnisust,  Sul on eeldused saada A-pädevustunnistus.

  • Omad või oled omandamas energeetikalast kõrgharidust.

  • Omad varasemat madal-  ja keskpinge projekteerimise kogemust.

  • Oled kohusetundlik, täpne,  iseseisev ja initsiatiivikas.

  • Kasuks tuleb varasem projektijuhtimise kogemus.

  • Töötada stabiilselt aastaringselt koos oma ala spetsialistidega;
  • Toetada ja arendada meie tegevusvaldkonda ning selle läbi luua mugavamat elukeskkonda;
  • Saada töötamiseks vajalikke täienduskoolitusi;
  • Saada osa meie väärtustest, mille hulka kuuluvad nädalane tasustatud lisapuhkus talveperioodil, lühendatud tööpäevad riigipühade eel,  sporditoetus ja palju muud.

Tööpakkumise number
#825414