Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #794558

Elektrimootorite valmistaja

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektrimootorite valmistamine.

Ootused kandidaadile

* Sind huvitab, kuidas valmivad elektrimootorid

* Sul on järjepidevust ja püsivust uue tööprotsessi omandamisel

* oled iseseisev, töökas ning positiivse ellusuhtumisega.

Ettevõte pakub

* tööd päevases vahetuses

* töötajale sobivat tööpäeva algust

* korralikku tasu aastasel väljaõppeperioodil

* võimalusi sportimiseks ja terviseedendamiseks.

Tööpakkumise number
#794558

Info

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. august 2022
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem