Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195175

Elektrimõõtmiste spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- elektriliste suuruste mõõtevahendite kalibreerimine nii laboris kui ka kliendi asukohas,
- tööalaste juhendmaterjalide väljatöötamine, etalonmõõtevahendite ja abiseadmete ohje,
- töökoht Tallinnas, lähetused Eesti piires,
- vajalik väljaõpe ettevõtte poolt.

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus elektrialal,
- kogemus elektroonika või aparaadiehituse elektriga seotud valdkonnas ja mõõtevahenditega töötamisel,
- eesti keel, vene keel (suhtlustasandil), inglise keel (oskus lugeda ja aru saada erialasest tekstist),
- autojuhtimisõigus ja -kogemus B kat. sõidukiga sõitmisel.

Kasuks tuleb:
- hea arusaamine ja orientatsioon loodusteaduste valdkonnas,
- elektriliste ja raadiotehniliste mõõtevahendite tööpõhimõtete tundmine,
- väga hea arvuti kasutamise oskus,
- kogemus töörühma juhtimisel.

Ettevõte pakub

- stabiilset, kuid pidevat enesetäiendust nõudvat tööd,
- väljakujunenud organisatsioonikultuuri,
- kindlat ja kogemustega koos kasvavat sissetulekut.

Tööpakkumise number
#195175

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
19. mai 2010
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2010

90 aastase ajalooga Eesti riigile kuuluv AS Metrosert tegeleb mõõtevahendite kalibreerimise ja taatlemisega, juhtimissüsteemide ja toodete sertifitseerimisega, väärismetallide analüüsiga. Teadus-arendusasutusena osaleb Metrosert mitmetes välis- ja siseriiklikes arendustöö projektides, metroloogia keskasutusena esindab Metrosert Eestit rahvusvahelises metroloogia-alases koostöös.

Vaata rohkem