Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194139

Elektrimontöör

CVKeskus.ee klient
kogu Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erinevad elektriinstallatsioonitööd

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui:

  • omad hiljutist vähemalt 3 aastast erialast töökogemust ja elektrialaseid teadmisi
  • omad personaalarvuti kesktasemel kasutusoskust
  • tunned end kindlalt nii grupi kui ka individuaalsete tööülesannete täitmisel
  • oled hoolikas ja kohusetundlik
  • oled hea suhtleja

Ettevõte pakub

  • tööle väärikat tasu
  • väga head töökogemust edukas ettevõttes
  • võimaluse olla oma alal tegija

Lisainfo

Kui tunned, et see on Sinu võimalus, kandideeri kohe ja saada palun oma CV e-posti aadressile: kalle5677(at)hot.ee. Võtame Sinuga ühendust.

Tööpakkumise number
#194139

Asukoht:
kogu Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
20. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2010
Lisainfo palga kohta:
Alates 10 000 EEK/ kuus

CVKeskus.ee klient

Elektritööde ettevõte võtab tööle elektrimontööre.

Vaata rohkem