ELEKTRIMATERJALIDE PROJEKTIJUHT
Tööpakkumise number #815533

Kesko Senukai Estonia AS
Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

  • Projektimüük elektriinstallatsiooni firmadele;
  • Uute kliendisuhete loomine ning olemasolevate hoidmine ja arendamine;
  • Koostöös ostuosakonnaga elektrimaterjalide sortimendi haldamine ning kohandamine kliendivajadustele vastavaks.

Ootused kandidaadile

Vajalikud eeldused:

  • Eelnev elektrimaterjalide turu tundmine ning varasem töökogemus antud valdkonnas;
  • Eesti ja vene keele oskus;
  • Valmisolek aktiivseteks kliendikohtumisteks;
  • Hea suhtlemisoskusega, täpne ning kohusetundlik;
  • Omad autojuhilube.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Häid võimalusi professionaalseks ja isiklikuks arenguks;
  • Töökohta rahvusvahelises ettevõttes ja tiimis;
  • Kaasaegset töökeskkonda ja sõbralikke kolleege;
  • Lõbusaid meeskonnaüritusi;
  • Motiveerivat põhipalka ja soodustuste paketti.

Tööpakkumise number
#815533

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline või vabakutseline
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
23. september 2022
ELEKTRIMATERJALIDE PROJEKTIJUHT ELEKTRIMATERJALIDE PROJEKTIJUHT

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
nädal tagasi
Veebipõhine värbamine PÄIKESEENERGIA SÜSTEEMIDE MÜÜGIINSENER ABC KLIIMA OÜ
1
Veebipõhine värbamine
PÄIKESEENERGIA SÜSTEEMIDE MÜÜGIINSENER ABC KLIIMA OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
4 p. tagasi
PÄIKESEELEKTRIJAAMADE PROJEKTIJUHT Eesti PäikeseVägi OÜ
1
4 p. tagasi
PÄIKESEELEKTRIJAAMADE PROJEKTIJUHT Eesti PäikeseVägi OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
2 näd. tagasi
PÄDEV ELEKTRITÖÖDE PROJEKTIJUHT Randers OÜ
2000 - 2100 €/kuus
1
PÄDEV ELEKTRITÖÖDE PROJEKTIJUHT Randers OÜ • Tallinn
Tallinn
Täielik või osaline kaugtöö võimalus ELEKTRIVÕRKUDE VANEMPROJEKTEERIJA OÜ Pluvo Eesti
ELEKTRIVÕRKUDE VANEMPROJEKTEERIJA OÜ Pluvo Eesti • Tallinn
Täielik või osaline kaugtöö võimalus
Tallinn
VÕRGUINSENER Utilitas Tallinn AS
5 päeva jäänud
VÕRGUINSENER Utilitas Tallinn AS • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki