Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #635593

Elektrikud / электрики

CVKeskus.ee klient
Saksamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Elektritööde teostamine laevaehitus tehases (shipyard) /
Выполнение электрических работ на судостроительной верфи

Nõudmised kandidaadile

  • Erialane töökogemus /
Профессиональный опыт
  • Inglise- ja Vene keele oskus (nii suuline kui ka kirjalik)/
Xороший английский и русский язык (разговорный и письменный)
  • Mõne muu keele oskus on kausuks/
Kакой-либо другой язык является преимуществом
  • Euroopa Liidu kodakondsus või tähtajatu elamisluba/
Гражданство ЕС или вид на жительство
  • Oskus analüütiliselt mõelda/
Xорошие аналитические навыки
  • Eelnev töökogemus laevaehitusel on kasuks/
Предыдущий опыт работы на судах является преимуществом
  • Hea pingetaluvus, oskus toime tulla kiiresti muutuva olukorraga /
Хорошая стрессоустойчивость, умение справляться с меняющимися
ситуациями

  • Huvitavat ja dünaamilist tööd edukas rahvusvahelises ettevõttes/
Увлекательная и динамичная работа в успешной международной
компании;
  • Mentorlus ja areng/
Наставничество и развитие;
  • Konkurentsivõimelist töötasu/
Конкурентоспособная заработная плата
  • Sõbralik ja entusiastlik meeskond professionaalseid kolleege/
Дружелюбная и увлеченная команда профессиональных коллег

Tööpakkumise number
#635593

Asukoht:
Saksamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem