Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #319465

ELEKTRIKILPIDE MONTEERIJA

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on elektrisüsteemide monteerimine ja elektrikilpide kokkupanek.

Ootused kandidaadile

- elektialased teadmised / skeemi lugemise oskus
- täpsus, korrektsus
- hea kohanemisvõime ja pingetaluvus
- kohusetunne ja koostöövalmidus
- valmidus töötada kahes vahetuses

Ettevõte pakub

- koolitust
- huvitavat tööd arenevas rahvusvahelises ettevõttes
- sõbralikku kollektiivi
- võimalust kasutada Tervise Paradiisi teenuseid

Lisainfo

Vabade töökohtade arv 5
Töö toimub kahes vahetuses

Tööpakkumise number
#319465

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. september 2013
Kuulutus sisestati:
6. september 2013

Milectria on Eestis ja Soomes tegutsev elektrisüsteemide ja kaablite valmistamisele spetsialiseerunud ettevõte. Meie klientideks on põhjamaade suurtööstusettevõtted.

Vaata rohkem