ELEKTRIKILPIDE KOOSTAJA
Tööpakkumise number #815076

Barona Eesti OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • elektrikilpide koostamine ja testimine
  • töö on E-R ja kahes vahetuses 06.45-15.15 ja 15.15-23.45

Töökoht asub Tänassilma Äripargis, Harjumaal, Tallinna piiril

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus elektrikilpide koostamisel ja/või elektrotehnilised teadmised
  • jooniste lugemise oskus
  • täpsus, loogiline mõtlemine ja tehniline taip
  • oskus teha tööd nii iseseisvalt, kui ka meeskonnas

  • väga head töökeskkonda ning sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • töötasu alates 1200,00 eurot kuus, millele lisandub motivatsioonipakett
  • peale õhtust vahetust tööandja transport koju saamiseks

Tööpakkumise number
#815076

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
22. september 2022
ELEKTRIKILPIDE KOOSTAJA ELEKTRIKILPIDE KOOSTAJA

VABAD TÖÖKOHAD - https://careers.barona.ee/open-positions

Me oleme tulevikku suunatud teerajajad, eksperdid ja probleemide lahendajad. Loome ja arendame tuleviku personalilahendusi, mis aitavad inimeste karjääril areneda ja ettevõtetel kasvada. Oleme osa rahvusvahelisest kontsernist Barona Group Oy www.baronagroup.com. Lisaks Eestile ja Soomele, kus asub meie peakontor, tegutseme Rootsis, Norras, Hispaanias, Poolas ja Venemaal.

Baronal on uus innovatiivne ja Eestis ainulaadne värbamissüsteem JELPP http://jelpp.com/en
Tutvu JELPP tööpakkumistega ja kiiremaks tööleidmiseks esita taotlus kohe!
Kui ei leidnud sobivat tööpakkumist - saad oma taotluse ja oma andmed jätta " Vaba tööpakkumisele kandideerimine" Teie poolt esitatud hariduse, oskuste, töökogemuse jne. profiilile sobiva tööpakkumise tekkimisel saame siis kohe teha pakkumise.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
Підходить і для українців
СБОРЩИК ЭЛЕКТРИЧЕСКИХ ЩИТОВ Barona Eesti OÜ
СБОРЩИК ЭЛЕКТРИЧЕСКИХ ЩИТОВ Barona Eesti OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
2 näd. tagasi
VALVEELEKTRIK Dvigatel - Energeetika AS
1
VALVEELEKTRIK Dvigatel - Energeetika AS • Tallinn
Tallinn
SEADMETE OPERAATOR Barona Eesti OÜ
SEADMETE OPERAATOR Barona Eesti OÜ • Harjumaa
Jüri / Aruküla
UUS
2 p. tagasi
ELEKTROONIKA - TEHNIK Biuro OÜ
1100 - 1400 €/kuus
UUS
2 p. tagasi
ELEKTROONIKA - TEHNIK Biuro OÜ • Tallinn
Tallinn
ROBOTI HOOLDUSTÖÖTAJA (TÖÖKOGEMUSETA) Biuro OÜ