ELEKTRIK
Tööpakkumise number #688814

ELEKTRIK

Thermory AS
Tartu, Tartumaa

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 23. veebruar 2021
Kuulutus aegub:24. märts 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

*erinevate elektritööde teostamine moodulsaunade tootmises
*elektritööde juhendite ja skeemide koostamine
*valmistööde lõppkontroll ja dokumenteerimine

Ootused kandidaadile

*erialane haridus
*kohusetundlikkus ja vasutustunne
*kiirus ja täpsus oma töös;
*oskus töötada meeskonnas

Ettevõte pakub

*kaasaegset töökeskkonda ja sõbralikku kollektiivi;
*huvitavat tööalast väljakutset;
*pikaajalist ja stabiilset töösuhet tugevas ja kasvavas kodumaises ettevõttes;
*lõunasöögi kompensatsiooni
*transport KTartu-Vana Kastre-Tartu

Tööpakkumise number
#688814

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. märts 2021
Kuulutus sisestati:
23. veebruar 2021
ELEKTRIK ELEKTRIK

Thermory AS

Thermory AS tooteportfelli kuuluvad termotöödeldud täispuidust terrassi-, voodri- ja põrandalauad ning saunamaterjal, mida esindab enam kui 50 riigis üle maailma bränd Thermory. Valmissaunasid esindab bränd Auroom. Ettevõtte peakontor asub Tallinnas ning tootmiskompleksid Harjumaal, Tartumaal ja Soomes Teuvas. Grupis töötab ligi 700 inimest. Thermory AS ekspordib ligi 98% oma toodangust ja seda üle maailma. Olulisemad sihtriigid on Soome, Saksamaa, USA ja Norra. Kaugeimad sihtriigid on näiteks Jaapan, Uus-Meremaa, Lõuna-Aafrika Vabariik. 2018.a. Eesti Ettevõtlusauhindadel tunnustati Thermory AS-i tiitliga Aasta Eksportöör 2018.

Vaata rohkem

ELEKTRIK
ELEKTRIK