Värsked tööpakkumised

Elektrik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 548372

Tööpakkumise number

548372

Töö kirjeldus

Elektritööd nii uusehitusobjektidel kui ka renoveeritavates hoonetes, peamiselt sisetööd (pistikute, lülitite, kilpide, valgustite paigaldus ning nende kaabeldus).

Nõudmised kandidaadile

Kasuks tuleb eelnev töökogemus elektritööde alal ning isikliku sõiduauto kasutamise võimalus (ei ole kohustuslik).
Ootame oma meeskonda inimest, kes oskab iseseisvalt projekti järgi töötada.
Kandidaadilt ootame kiirust, kohusetundlikkust, meeskonnatöö oskust ja töötahet.
Väärtustame töölisi, kes on korrektsed, ausad ja lojaalsed.

Pakume erialast huvitavat ja vaheldusrikast tööd, konkurentsivõimelist palka, ühisüritusi, nooruslikku ja abivalmis kollektiivi, kvaliteetseid tööriideid ja turvavarustust ning kõiki vajalikke töövahendeid.

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palume pöörduda mob 56 497 601.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
27. august 2018
Kuulutus sisestati:
29. juuli 2018

KoduElekteri põhiliseks tegevusalaks on hoonete ja rajatiste elektripaigaldiste ehitus ja renoveerimine. Peamisteks koostööpartneriteks on kujunenud ehitustööde peatöövõtuga tegelevad ehitusfirmad ning teised ettevõtted ja riigiasutused.