Elektrik
Tööpakkumise number #832125

Elektrik

Windak OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida
Windak on üks juhtivatest kaablitööstustele mõeldud automaatsete pakendamisseadmete (kerimisseadmed, materjalikäitlemisseadmed) tootjatest ja arendajatest maailmas. Eestis on Windak tegutsenud juba üle 20 aasta, pakkudes erinevaid lahendusi klientidele üle terve maailma.

Töö kirjeldus

Windak ootab just teid, ELEKTRIKUD.

Töö on sobilik nii meeste- kui ka naisterahvale.

Töö kirjeldus:

  • Kaablitööstusele müüdavate masinate elektrilise osa koostamine.
  • Valminud masinate demontaaž ning pakkimine.
  • Teostatud tööde kvaliteedikontroll.
  • Tööohutuse eest vastutamine.

Ootused kandidaadile

  • sul on olemas tehnilise dokumentatsiooni lugemisoskus;

  • sinu oskused vastavad vähemalt kutsetasemele II;

  • oled hoolikas ja täpne;

  • sul on hea tehniline taip, algatusvõime;

  • oled valmis välislähetuseks:

  • kasuks tuleb inglise keele oskus.

  • võimalust realiseerida olemasolevaid teadmisi ja oskuseid;

  • omandada uusi teadmisi ja kogemusi rahvusvahelisel tasandil;

  • stabiilset töösuhet rahvusvahelises ettevõttes;

  • spordikompensatsiooni ja vahvaid ühisüritusi;

  • kaasaegseid töötingimusi.

Tööpakkumise number
#832125

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2023
Elektrik Elektrik

Windak OÜ

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
ELEKTRIK Eltech Solutions OÜ
ELEKTRIK Eltech Solutions OÜ • Harjumaa
Tabasalu
ELEKTRIK-HOOLDUSTEHNIK SPA Tours OÜ
ELEKTRIK-HOOLDUSTEHNIK SPA Tours OÜ • Harjumaa
Viimsi
VIP 1
VÄLISVÕRKUDE ELEKTRIK Elektrof OÜ
1
5 päeva jäänud
VÄLISVÕRKUDE ELEKTRIK Elektrof OÜ • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
Підходить і для українців
ELEKTRIK Eesti Raudtee AS
ELEKTRIK Eesti Raudtee AS • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
ELEKTRIK Sunergia OÜ
ELEKTRIK Sunergia OÜ • Harjumaa