Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #755911

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaablitööstusele müüdavate masinate elektrilise osa koostamine.
  • Valminud masinate demontaaž ning pakkimine.
  • Teostatud tööde kvaliteedikontroll.
  • Tööohutuse eest vastutamine.

Ootused kandidaadile

  • sul on olemas tehnilise dokumentatsiooni lugemisoskus;

  • sinu oskused vastavad vähemalt kutsetasemele II;

  • oled hoolikas ja täpne;

  • sul on hea tehniline taip, algatusvõime;

  • oled valmis välislähetuseks:

  • kasuks tuleb inglise keele oskus.

  • võimalust realiseerida olemasolevaid teadmisi ja oskuseid;

  • omandada uusi teadmisi ja kogemusi rahvusvahelisel tasandil;

  • stabiilset töösuhet rahvusvahelises ettevõttes;

  • spordikompensatsiooni ja vahvaid ühisüritusi;

  • kaasaegseid töötingimusi.

Tööpakkumise number
#755911

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
16. veebruar 2022
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Elektrik