Värsked tööpakkumised

Elektrik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363235

Tööpakkumise number

363235

Töö kirjeldus

Elektrikaablite paigaldus
Pistikute, lülitite, harutooside ühendamine.

Nõudmised kandidaadile

Varasem töökogemus elektrikuna vähemalt 2 aastat
Projekti lugemise oskus
Karsked eluviisid

Ettevõte pakub

Kindlat ja stabiilset tööd
Tulemustele vastavat palka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
25. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
25. november 2014

Eproff Konsult OÜ on 2011. aastal asutatud firma, mille kollektiiv on spetsialiseerunud elektritöödele alates aastast 2009. Meie põhitegevusalaks on elektrisüsteemide projekteerimine, rajamine ja rekonstrueerimine.

Meie klientideks on nii ehitusettevõtjad, korteriühistud kui eramuomanikud. Pakume nii teenuste täispaketti alates projekti kooskõlastamisest kuni täislahendusteni. Suudame teostada kõiki A-pädevuspiirkonna elektritöid.

Meie tugevuseks on suurte-projektide juhtimisel saadud kogemused. Kogenud ja professionaalsete projektijuhtide abil tagame elektripaigalduste kvaliteedi ja suudame oma klientidele pakkuda terviklikke lahendusi.