Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #337698

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

elektriinstallatsioonitööd Helsingis

Ootused kandidaadile

elektriku haridus
erialane töökogemus
soome elektriohutus- ja/või tööohutuskaardi olemasolu
põhitööriistade olemasolu
soome või inglise keele oskus vähemalt algtasemel
kohusetundlikus ja ausus
iseseisvus

Ettevõte pakub

konkurentsivõimelist palka
vajadusel majutust Soomes
mitmekesist tööd

KASUKS TULEB:
oma elamiskoht Helsingis või selle ümbruses
soome ID ja vero-numbri olemasolu
eelnev töökogemus Soomes

Lisainfo

SOBIVATE KANDIDAATIDEGA VÕETAKSE ÜHENDUST

Tööpakkumise number
#337698

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
3. mai 2014
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2014

Inter Personal OÜ on eesti ettevõte, kelle põhitegevusalaks on personaliotsing ning tööjõuvahendus ja -rent. Me otsime koostööpartneritele sobivad ja usaldusväärsed töötajad ning hoolitseme ka töötajate edaspidise käekäigu eest - aitame elamispinna leidmisel, reiside korraldamisel jne.

Seoses uue objektiga Helsingis, otsime oma meeskonda ELEKTRIKUID

Vaata rohkem

Elektrik