Värsked tööpakkumised

Elektrik (Sähköasentaja)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 390486

Tööpakkumise number

390486

Töö kirjeldus

Tööd Helsingi kesklinnas asuval töömaal. Töö sisuks kaabeldus, elektriseadmete installatsiooni tööd, valgustite paigaldus, kilpide ühendmine, valveseadmed.

Nõudmised kandidaadile

- erialast töökogemust vähemalt 3 aastat
- erialast haridust
- head soome keele oskust
- jooniste lugemis oskust
- korrektset tööaegade täitmist
- oskust töötada iseseisvalt
- elektriku käsitööriistade olemasolu

Kasuks tuleb:
- Eelnev töökogemus Soomes
- kehtiv soome tööturvalisus ja Sähköturvallisus kortti
- juhiload ja isikliku auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

- Tunnipalka alates 14.52 €/h
- kompensatsioon oma käsitööriistade kasutamise eest alates 1,68 €/päev
- transpordi komp. elukoha ja objekti vahel 9 €/päev
- lõunaraha 10 €/päev
- tööriided ja nõutavad ohutusvahendid
- sobivusel pikaajalist töösuhet
- stabiilset ja kindlat tööandjat
- palk vastavalt Soomes kehtivatele seadustele ja kollektiivlepingutele (TES)
- võimalus ettevõtte kaudu üürida elamist 13 €/päev, koht kaheses toas

Lisainfo tööpakkumise kohta tööpäevadel 09:00-12:00,

Raul Puulmann +358 40 357 6510, e-mail: raul.puulman (at) briko.fi

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. september 2015
Kuulutus sisestati:
4. august 2015
Brutopalk:
Alates 14 kuni 17 EUR tunnis

Briko Oy on aastast 2006 toiminud Helsingis tegutsev soome ehitusala ettevõte. Pakume tööd ehitus, keskonnatehnika, haljastus ja infra valdkonnas. Meie objektid paiknevad peamiselt Helsingi lähiümbruskonnas. Ettevõtte peakontor asub Länisterminaali lähedal Lauttasaares aadressil Heikkiläntie 7D, Helsinki.