Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #554560

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Brutopalk: Alates 1800 €/kuus
Kuulutus sisestati: 30. august 2018
Kuulutus aegub:16. september 2018

Töö kirjeldus

kelle tööülesandeks on saetööstuse puidutöötlemisseadmete elektri- ja automaatikasüsteemide paigaldus, montaaž ja käivitamine ning hooldus ja remont.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on teadmised ja oskused tööstusseadmete elektroonika, automaatika ja elektritööde vallas, tööstuskontrollerite ja elektriskeemide lugemisel.

Ettevõte pakub

Töötasu alates 1800 eurot.
Töö asukoht: Aiandi tee 5, Paikuse alev, Pärnu linn, Pärnu maakond
Tööaeg: vahetustes graafiku alusel hommikuti (6.00 – 14.30) ja õhtuti (15.00-00.30)

Tööpakkumise number
#554560

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. september 2018
Kuulutus sisestati:
30. august 2018

Baltic Forest OÜ on 2013 aastal loodud ettevõte, kes on rajamas uut saetööstust Pärnumaale Paikusele

Vaata rohkem

Elektrik