Elektrik-hooldussõidukijuht
Tööpakkumise number #800944

Eesti Raudtee AS
Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • kontaktvõrgu hooldus- ja remonditööde teostamine​

  • elektriliinide ja valgustusseadmete hooldus- ja remonditööd​

  • kontaktvõrgu hooldussõiduki juhtimine, hoolduse ja remondi korraldamine

Ootused kandidaadile

  • elektrialane haridus ja/või töökogemus​

  • korrektsus ning kiire kohanemis- ja õppimisvõime​

  • B- ja C- kategooria juhiload. Kasuks tuleb raudteeveeremi juhiluba​

  • arvutikasutusoskus​

  • valmisolek meeskonnatööks

Pakume Sulle erinevaid enesetäiendamisvõimalusi, sh täiendõpet kutsetunnistuse omandamiseks (raudtee eriveeremi juht, tase 4), sporditoetust, lisapuhkust ning mitmeid ettevõtte poolt töötajale pakutavaid soodustusi.

Tööpakkumise number
#800944

Info

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. august 2022
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2022
Elektrik-hooldussõidukijuht Elektrik-hooldussõidukijuht

AS Eesti Raudtee on 150 aastase ajaloo ja ligi 700 professionaalse töötajaga raudteetaristu ettevõte, mille visioon on saada regiooni kaasaegseimaks

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
ELEKTRIK Division Red OÜ
Alates 1400 €/kuus
ELEKTRIK Division Red OÜ • Harjumaa
Harjumaa
2 näd. tagasi
ELEKTRIK Eesti Energia AS
ELEKTRIK Eesti Energia AS • Tallinn
Tallinn
4 näd. tagasi
ELEKTRIK FORUS HALDUS OÜ
2 päeva jäänud
ELEKTRIK FORUS HALDUS OÜ • Tallinn
Tallinn
ELEKTRIK Lavateir AS
1 päev jäänud
ELEKTRIK Lavateir AS • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
Підходить і для українців
ELEKTRIK Nordkalk AS
5 päeva jäänud
ELEKTRIK Nordkalk AS • Lääne-Virumaa