Värsked tööpakkumised

Elektrik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 423041

Tööpakkumise number

423041

Töö kirjeldus

Pakume tööd erinevate elektrkilpide ja alajaamade koostajatele.
Töökoht asub Jüris ning töö on kahes vahetuses (hommikune ja õhtune).
Tööle viib Tallinast ja toob tagasi tasuta buss.

Nõudmised kandidaadile

Sobivatelt kandidaatidelt eeldame oskust iseseisvalt teostada koostetöid, elektriskeemide lugemis ja tõlgendamisoskust. Samuti tuleb kasuks erinev metallitöö kogemus.

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust.

Ettevõte pakub

Pakume pidevat ja mitmekülgset tööd täistööajaga.
Ettevõte tagab korralikud töövahendid ning töötingimused.

Lisainformatsiooni saab argipäeviti kella 9.00 - 11.00 telefonil 5088852 või e-mailil: vaino.talli ät vmp.ee.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
21. mai 2016
Kuulutus sisestati:
12. mai 2016

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis ja Eestis. VMP - Väärtustades tööd.