Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #796711

Elektrik-automaatik (Toftan 2)

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tugevus ja huvi on automaatika, elektroonika või elektritööde valdkonnas?

Ära lase head töövõimalust käest ja liitu Toftan 2 tiimiga!

Ootused kandidaadile

Hooldustiimi liikmena on Sinu tööks tootmisliinide ja seadmete töökindluse säilitamine ja parendamine ning elektri -ja automaatikaseadmete süsteemne ennetav hooldus.

Ettevõte pakub

Sind ootab:

  • põhjalik väljaõpe kogenud kolleegide juhendamisel
  • põnev ja vaheldusrikas töö
  • vahetustega töö graafiku alusel
  • kindlustunnet pakkuv töötasu

Lisainfo

CV liis.laurson(ät)toftan.ee hiljemalt 31.07.2022

Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust, tel.53 677 837

Tööpakkumise number
#796711

Info

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem