Elektrik / automaatik
Tööpakkumise number #798135

2
Tech Group AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonnaga liituma just sind, et luua veel rohkem nutikaid masinaid ning automatiseerida veel rohkem tehaseid. Saad olema osa tiimist, kelle peamiseks tööülesandeks on erinevate tööstuslike seadmete ja tootmisliinide elektrilise osa koostamine vastavalt etteantud dokumentatsioonile meie tehases.Konkurentsieelist lisab küll varesem sarnane töökogemus, kuid meie jaoks on peamine, et Sul jaguks töötahet ning kohusetunnet.

Ootused kandidaadile

  • Tunned suurt huvi masinaehituse ja automatiseerimise vastu

  • Sul on tehniline haridus ning vähemalt mõningane töökogemus sarnaselpostsioonil

  • Oled meeskonnamängija - ükski masin ei valmi meil sooloprojektina ning tiimisisene suhtlus ning koostöö on edu aluseks.

  • Tahad saavutada alati parima võimaliku tulemuse

  • Oled inimesena edasipüüdlik, meeldib võtta vastutust ja leida lahendusi

  • Kasuks tuleb nii eesti kui ka inglise keele oskus suhtlustasandil

  • Võimalust end teostada huvitavas ja pidevalt arenevas valdkonnas,

  • kaasaegseid töötingimusi

  • motiveerivat töötasu.

  • Soodsaid tingimusi sportimisel

  • Tööaeg: tööpäeviti 8.00 -16.30 (algusaeg paindlik)

Tööpakkumise number
#798135

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. august 2022
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2022
Elektrik / automaatik Elektrik / automaatik

Tech Group on tööstuse automatiseerimislahendusi ja -seadmeid projekteeriv ning tootev ettevõte, millel täitub peagi kahekümnes tegevusaasta. Ettevõtte kliendibaasi moodustavad mitmed oma valdkonna juhtivad ettevõtted nt telekomi, elektroonika, röntgentehnoloogia, fotoonika ja meditsiiniseadmete valmistamise sektorites.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

4 näd. tagasi
ELEKTRITEHNIK DS Smith Packaging Estonia AS
3 päeva jäänud
ELEKTRITEHNIK DS Smith Packaging Estonia AS • Tallinn
Tallinn
VIP 9
3 näd. tagasi
ELEKTRITEHNIK CBRE Global Workplace Solutions
9
4 päeva jäänud
ELEKTRITEHNIK CBRE Global Workplace Solutions • Tallinn
Tallinn
ЭЛЕКТРИК Eleset OÜ
1400 - 1800 €/kuus
ЭЛЕКТРИК Eleset OÜ • Tallinn
Tallinn
MEHHATROONIK AS Tallinna Vesi
MEHHATROONIK AS Tallinna Vesi • Tallinn
Tallinn
VIP 1
ELEKTRIK IMS Solutions OÜ
1700 - 2000 €/kuus
1