Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671058

Elektrik-automaatik

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tehnikateenistuse hoolduse all olevate tehnoloogiliste, elektriliste ja elektroonika ning automaatikaseadmete hooldus, remont ning montaaž.

  • Tööaeg: 08:00-16:30

Ootused kandidaadile

Erialane haridus.

Väljaõpe töökohal.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • stabiilset tööd arenevas ettevõttes
  • meeldivat kollektiivi
  • kindlat palka

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palun helistada tel 4890400 või 5248998.

Tööpakkumise number
#671058

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. november 2020
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2020

AS "Solbritt" tehas asub Eesti Vabariigis Raplas (50 km Tallinnast). Ajalugu pärineb 1939 aastast, kui loodi Raplas esimene õlitööstus, mis hiljem muudeti Rapla piimatööstuseks.
Alates 2013. aastast valmis ettevõttel oma bränd nimega NUPPI.

Vaata rohkem