Tööpakkumise number #815482

Elektrik - automaatik

AS CLIK
Eesti

Töö kirjeldus

Kaasaegsete hooneautomaatika ( küte ; jahutus ; ventilatsioon ) süsteemide ehitamine .

Automaatika kilpide koostamine  ja ühendamine .

Ootused kandidaadile

Soovitav oleks eelnev kogemus elektri või automaatika töödes .

Juhilubade olemasolu .

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda .

Huvitavat ja mitmekesist tööd ning arenguvõimalusi .

Erialaseid koolitusi ( SIEMENS ) .

Tööpakkumise number
#815482

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
ELEKTRIK / AUTOMAATIK Kitman Coldtech OÜ
4 päeva jäänud
ELEKTRIK / AUTOMAATIK Kitman Coldtech OÜ • Eesti
Eesti
nädal tagasi
MÕÕTESEADMETE ELEKTRIK Eesti Energia AS
MÕÕTESEADMETE ELEKTRIK Eesti Energia AS • Tallinn
Tallinn
NÕRKVOOLU TEHNIK Security System Services OÜ
NÕRKVOOLU TEHNIK Security System Services OÜ • Harjumaa
Harjumaa
ELEKTRIK Eesti Energia AS
ELEKTRIK Eesti Energia AS • Tallinn
Tallinn
VIP 1
2 näd. tagasi