Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #463695

Elektriinsener/projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisaldab laevade elektripaigaldiste projekteerimist, laevade külastusi (globaalselt), kohapealse olukorra inspekteerimist.

Ootused kandidaadile

- Kogemust elektripaigaldiste projekteerimisel
- Tarkvara (CADS Planner või AutoCAD) tundmist
- Selget mõtlemist
- Inglise keele oskust
- Täpsust, korrektsust ning kohusetundlikkust

- Huvitavat ja vaheldusrikast tööd, mis sisaldab ka palju reisimist
- Arenevat keskkonda
- Väljaõpet elektriprojekteerija -> laeva elektriprojekteerija
- Kaasaegne töökeskkond ja meeldiv ning kompetentne kollektiiv

Tööpakkumise number
#463695