Värsked tööpakkumised

Elanike küsitlejad-andmekogujad Tallinnas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 398815

Tööpakkumise number

398815

Töö kirjeldus

Pakume osakoormusega koostööd vastavalt soovile kas pideva tööna või perioodiks oktoober-detsember.
• Küsitlemine toimub vastajate kodudes vastavalt etteantud aadressidele.
• Arvestame sooviga küsitluspiirkonna valikul - küsitleda saab kodupiirkonnas.
• Suurepärane võimalus tööaega iseseisvalt planeerida;
• tegutseda endale sobiva koormusega;
• teenida igakuiselt lisatulu.
• Töövahendiks on kaasaegne ja kerge tahvelarvuti.

Nõudmised kandidaadile

• väga hea suhtlusoskus ja suutlikkus erinevate inimestega kontakti luua;
• kohusetunne ja iseseisev aja planeerimise oskus;
• täpsus ja eesmärgi seadmise võime;
• usaldusväärne ja korrektne välimus;
• arvutioskus tavakasutaja tasemel;
• eesti ja vene keele oskus heal tasemel (teksti ladus lugemine, sisu mõistmine ja suhtlusoskus)

• väljaõppe ja koolituse küsitlustöö läbi viimiseks tahvelarvutiga;
• supervisiooni kogenud küsitlejalt esimeste intervjuude abistamiseks;
• sõidukulude kompensatsiooni tasuta sõiduõiguse puudumisel Tallinnas;
• koostööd töövõtulepingu alusel;
• sobivusel osalust teeninduskvaliteedi hindamise uuringutes, tootetestides ja andmesisestuses.

Lisainfo

40% Emori küsitlejatest omab enam kui 5-a küsitluskogemust, 25% on küsitlustööd teinud üle 10 aasta.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2015
Brutopalk:
Alates 100 kuni 600 EUR kuus

TNS Emor on rahvusvaheline 25aastase kogemusega turundusteabe ja uuringuteenuste pakkuja. TNS Emori emafirmad Kantar ja TNS tegutsevad enam kui 80 riigis. Emoris töötab 150 küsitlejat-intervjueerijat, kellest 40% on küsitlustööd teinud üle 5 aasta.