Värsked tööpakkumised

Elanike küsitleja Tallinnas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362159

Tööpakkumise number

362159

Töö kirjeldus

Pakume koostööd koduintervjuude läbi viimisel Tallinnas.
• Küsitustöö on osakoormusega ja paindliku tööajaga.
• Väga sobiv lisatöö täiendava igakuise tulu teenimiseks.
• Küsitleda saab õhtuti ja nädalavahetustel.
• Arvestame soovidega küsitluspiirkonna valikul.
• Töövahendiks kaasaegne ja kerge tahvelarvuti.

Nõudmised kandidaadile

• eesti ja vene keele oskus heal tasemel;
• arvuti kasutamise kogemus;
• valmidus külastada vastajate kodusid ja suhelda paljude inimestega (sarnaselt Rahvaloendusele);
• iseseisvus, täpsus, kohusetundlikkus;
• korrektne välimus ja hea suhtlusoskus.

Ettevõte pakub

• koolitust küsitlustöö läbi viimiseks;
• sõidukulude kompensatsiooni tasuta sõiduõiguse puudumisel Tallinnas;
• koostööd töövõtulepingu alusel;
• intervjuu/tüki põhist palka. Igakuine palk sõltub intervjuude arvust;
• sobivusel ka osalust teeninduskvaliteedi hindamise uuringutes, tootetestides ja andmesisestuses.

Lisainfo

40% Emori küsitlejatest omab enam kui 5-a küsitluskogemust, 25% on küsitlustööd teinud üle 10 aasta.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
19. november 2014
Kuulutus sisestati:
12. november 2014

AS Emor on 24-aastase tegutsemiskogemusega rahvusvahelisse uuringukontserni TNS Group Holdings Ltd kuuluv Eesti ja Baltimaade suurim uuringute ja konsultatsioonide firma.
Emoris töötab 150 küsitlejat-intervjueerijat, kellest 40% on küsitlustööd teinud üle 5 aasta.