Elamispindade kinnisvaramaakler VIP5

CENTER KINNISVARAGRUPP OÜ

Tööpakkumise number

574203

CENTER KINNISVARAGRUPP OÜ Elamispindade kinnisvaramaakler

Töö kirjeldus

Andeka inimese koht on kombinaadis?
Meil on parem mõte.

Kogenud ja ambitsioonikate maaklerite loodud Center Kinnisvara on hoogsalt arenev kinnisvarabüroo, mis teeb parimat tööd parimate inimestega.

Me kutsume andekat inimest kaasteeliseks kiirelt arenevasse ettevõttesse.

Usud, et Sul on anne ja oskused karjääriks kinnisvaravahenduses, tahad saada osaks hoogsa ettevõtte tuumikust ning oled aktiivne ja sihikindel?

Tundsid end ära? Siis saada oma CV läbi CV Keskuse või otse aadressile personal(at)centerkv.ee


Nõudmised kandidaadile

.


Ettevõte pakub

.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2019
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2019
Soovin kandideerida

Elamispindade kinnisvaramaakler


CENTER KINNISVARAGRUPP OÜ

Center Kinnisvara on elukondlikule kinnisvarale keskendunud asjatundlik kinnisvarabüroo, mis pakub kinnisvarateenuste tervikpaketti – kinnisvara vahendus, arendus, haldus ja investeerimisnõustamine.

Meie eesmärk on täita ja ületada ka kõige nõudlikuma kliendi ootused. Ettevõtte on loonud ja siin töötavad suure kogemusega ja väga motiveeritud oma ala vaieldamatud tippspetsialistid, kes näevad nii kinnisvarasektori suurt pilti kui tunnevad valdkonna köögipoolt. Isiklikult ja peensusteni.

Oleme keskendunud Eesti kinnisvaraturu aktiivseimale piirkonnale Tallinnale ja selle lähiümbrusele. Selge fookus ja asjatundlikud inimesed tagavad, et oleme kursis turu väikseimategi muutustega ning oskame keskenduda olulisele. Seeläbi saame pakkuda kliendile seda, mida ta tegelikult vajab – kõrget kasumlikkust. Ja loomulikult sinna juurde asjatundlikku nõu, kiiret ja personaalset teenindust ning professionaalselt ellu viidud teenuseid.

Me armastame oma tööd, me teame, miks me seda teeme ja kuidas me seda teeme. Olulised märksõnad, millest lähtume, on eesmärgile keskendumine, asjatundlikkus, kiirus, kvaliteet ja paindlik lähenemine.

Meie jaoks on iga klient ja tema soov nii oluline, et suhtume sellesse nagu enese omasse. Iga kliendiga tegeleme personaalselt, tema vajadustest ja eesmärkidest lähtuvalt. Me tahame, et Sina saaksid keskenduda sellele, mida perfektselt valdad. Sinu kinnisvaraga seonduva ajame korda meie.Me soovime, et Sul oleks parem elu läbi targa valiku.

Vaatan ettevõtte profiili