Ekspordi müügijuht
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #694813
Kaugtöö võimalus

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

  • Uute klientidega ärisuhete loomine ja hoidmine

  • Ettevõtte tutvustamine ning toodete pakkumine ja müük

  • Hinnakalkulatsioonide ja - pakkumiste koostamine

  • Müügikokkulepete sõlmimine

  • Valdkonna, turu ja konkurentide tegevusega kursis olemine

Ootused kandidaadile

  • Soov tegeleda rahvusvahelise aktiivse müügitööga
  • Väga hea inglise keele ja eesti keele oskus
  • Professionaalne suhtlemisoskus rahvusvaheliste klientidega
  • Tehniliste jooniste lugemise oskus
  • Kasuks tuleb varasem tehniline müügitöö kogemus ja CAD programmidega kokkupuude
  • Office programmide oskuslik kasutamine
  • Majanduslik mõtlemine, teadmised müügist ja turundusest
  • Oskus müügitööd kavandada
  • Julgus, pealehakkamine ja järjepidevus, et klient enda poole võita.
  • Oskus eesmärgi saavutamiseks vajalikke tegevusi iseseisvalt planeerida
  • Sihikindlus, initsiatiivi võtmine ja tulemustele orienteeritus

Ettevõte pakub

Tulemustele orienteeritud põnevat ja vaheldusrikast tööd

Eneseteostuse võimalust

Ühtehoidvat ja toetavat meeskonda

Võimalus töötada osaliselt kodust

Põhipalka + töötulemustele vastavat boonustasu

Tööpakkumise number
#694813