Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #217776

Ekspordi-müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • aktiivne müügitegevus Skandinaavias
  • olemasolevate eksport kliendisuhete hoidmine ja arendamine
  • müügiplaani täitmine
  • hinnapakkumiste koostamine ja klientide nõustamine
  • tellimuste vastuvõtt ja haldamine
  • suhtlemine nii kliendi kui tootmisosakonnaga, laoseisu jälgimine

Nõudmised kandidaadile

  • eelnev aktiivne müügi kogemus Skandinaavias
ehituslike projekt jooniste lugemise oskus
  • iseseisvus, aktiivsus ja omaalgatuslikkus
  • müügile orienteeritus
  • suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • võime kiirelt ja efektiivselt tegeleda mitme projektiga samaaegselt
  • hea meeskonnatöö tunnetus, paindlikkus ning avatus muudatustele
  • oskus kasutada arvutit (MS Office)
  • eesti, soome ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas; vene ja rootsi keele oskus tuleb kasuks
  • auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

  • koolitust ja arenguvõimalust
  • juhendamist erialaspetsialistide poolt
  • kaasaegset töökeskkonda, töövahendeid
  • sõbralikku ja positiivselt mõtlevat kollektiivi
  • konkurentsivõimelist palka vastavalt töö tulemustele

Tööpakkumise number
#217776

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2011

Andrese Klaasi AS kandev äriidee on ohutus- ja turvaklaaside tootmine ja müük.

Lisaks pakume nii välis- kui sisetingimustesse mõeldud mõõtulõigatud klaase, peegleid, matt-, muster- ja toonklaase. Andrese Klaasi klientideks on teised
tootmisettevõtted, ehitusfirmad ja sisekujundustoodete valmistajad nii Baltikumis, Venemaal kui Skandinaavias.

Andrese Klaasi AS kvaliteedijuhtimissüsteem on sertifitseeritud alates 2005. aastast ning vastab rahvusvahelise standardi EVS-EN ISO 9001:2001 nõuetele.

Vaata rohkem