https://www.cvkeskus.ee/681601
Kaugtöö võimalus

Asukoht: Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 5. jaanuar 2021
Kuulutus aegub:25. jaanuar 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Soovime Sulle usaldada rahvusvahelise kliendibaasi loomise ja laiendamise Skandinaavia, Baltimaade ja Kesk-Euroopa turgudele. Afterone tulevase ekspordi müügijuhina on Sinu ülesandeks aktiivne teenuste ja omatoodete müük, potentsiaalsete klientide otsimine ning kontaktvõrgustiku loomine ja arendamine. Parimate tulemuste saavutamiseks käid aktiivselt välislähetustel - tutvustad tooteid ja teenuseid rahvusvahelistel messidel ning kohtud sihtriikides võimalike klientidega. Koos juhtkonnaga osaled müügieesmärkide ja -strateegia välja töötamises. Samuti osaled omatoodete arendustegevuses läbi klientidelt kogutud tagasiside.


Ootused kandidaadile

 

  • sul on eelnev aktiivse B2B ekspordi müügi kogemus
  • suhtled eesti ja inglise keeles vabalt nii kõnes kui kirjas
  • oled energiline, usaldusväärne ning tulemustele orienteeritud, loomult positiivse ellusuhtumisega
  • suhtud oma töösse kohusetundlikult
  • julged esitada enda seisukohti ning oled hea läbirääkimisoskusega
  • omad B-kategooria juhtimisõigust
  • kasuks tuleb masinatööstuse valdkonna tundmine ning teiste võõrkeelte oskus

 


Ettevõte pakub

Miks valida tööandjaks Afterone? Liitud eduka Eesti ettevõttega, mis ei tee järeleandmisi kvaliteedis ning pakub vaid parimat, seda nii klientidele, koostööpartneritele kui ka oma töötajatele. Sinu töö saab olema mitmekülgne ning väljakutseterohke, Sinu pingutused saavad märgatud ja hea töö vääriliselt tasustatud. Lisaks pakub Afterone kõigile oma töötajatele väga head töökeskkonda, sportimise toetust ja lisapuhkust jõulude ajal.

Eilsest targem tootmine, tänase efektiivsuse ja homse täiuslikkuse nimel!

 

Tekkis küsimusi? Võta ühendust värbamisspetsialist Jekaterina Popovaga telefoni 521 6405 teel.

 


Tööpakkumise number
#681601

Asukoht:
Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. jaanuar 2021
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2021
EKSPORDI MÜÜGIJUHT EKSPORDI MÜÜGIJUHT

Afterone OÜ

CV keskuse klient Afterone OÜ on 2004 aastast tegutsenud Eesti väike-ettevõte, mis pakub CNC freesimise ja -treimise teenust. Afterone on spetsialiseerunud kõrge kvaliteedinõuetega detailide valmistamisele. Meie põhiklientideks on täpsust ja tarnekindlust nõudvad meditsiini- ning masinatööstuse ettevõtted. Aastal 2020 alustas ettevõtte AIXON kaubamärgi all CNC-tööstusele mõeldud tootmisefektiivsust tõstvate seadmete/tarvikute arendust ja müüki. Rohkem infot leiad: afterone.eu või aixon.eu.

Vaata rohkem

EKSPORDI MÜÜGIJUHT
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
EKSPORDI MÜÜGIJUHT
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!