Värsked tööpakkumised

Ekspordi müügiassistent / Ассистент по экспортным продажам

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 420480

Tööpakkumise number

420480

Töö kirjeldus

Ekspordi müügiassistendi töö ülesanded on:

  • Suhtlemine klientide- ja välispartneritega
  • Tellimuste vastuvõtmine, töötlemine ja tähtaegade jälgimine
  • Tehnilise müügiprotsessi haldamine ( hinnakirjad, pakkumiste tabelid ja saatedokumentide koostamine)
  • Kliendisuhete haldamise ja müügi tarkvara kasutamine
  • Ekspordiga seotud operatiivküsimuste lahendamine
  • Vajadusel ekspordilogistika korraldamine
  • Ekspordijuhi assisteerimine
  • Osalemine välislähetustel (Läti, Leedu jne)

Задачами ассистента по экспортным продажам являются:
  • Общение с клиентами и зарубежными партнерами
  • Прием, обработка и контроль за сроками заказов
  • Техническое администрирование процесса продаж (составление прейскурантов, таблиц предложений и сопроводительной документации)
  • Администрирование отношений с клиентами и использование программного обеспечения для продаж
  • Решение связанных с экспортом оперативных вопросов
  • При необходимости организация экспортной логистики
  • Ассистирование руководителю по экспорту
  • Участие в зарубежных командировках (в Латвию, Литву и т.д.)

Nõudmised kandidaadile

  • vähemalt keskharidus, soovitavalt kõrgharidus
  • väga hea vene keele ja hea inglise keele oskus
  • väga hea suhtlemisoskus
  • positiivne ellusuhtumine, korrektsus, iseseisvus ning täpsus
  • lojaalsus, kohusetundlikkus ja kiire õppimisvõime
  • hea arvuti kasutamise oskus ning igapäevane praktiline kogemus(kasuks tuleb varasem lao- ja raamatupidamisprogrammiga töötamise kogemus)
  • valmisolek töölähetusteks
  • kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus

Требования к кандидату:
  • Как минимум среднее образование, желательно высшее
  • Очень хорошее знание русского языка и хорошее знание английского языка
  • Очень хорошая коммуникабельность
  • Позитивное отношение к жизни, корректность, самостоятельность и точность
  • Лояльность, ответственность и быстрая обучаемость
  • Хорошее владение компьютером и повседневный практический опыт (пригодится предыдущий опыт работы со складскими и бухгалтерскими программами)
  • Готовность к командировкам
  • Пригодится предыдущий опыт работы в торговле

AS Chemi-Pharm pakub tööalaseid koolitusi, sportimisvõimalusi, meeldivat kollektiivi ning toredaid ühisüritusi. Samuti tööd huvitavas ning kiirelt arenevas valdkonnas ja konkurentsivõimelist töötasu.

Kandideerimiseks palume saata CV koos motivatsioonikirjaga.

AS Chemi-Pharm предлагает связанное с работой обучение, возможности для занятий спортом, приятный коллектив и веселые совместные мероприятия. А также работу в интересной и быстро развивающейся сфере и конкурентоспособную зарплату.

Чтобы предложить свою кандидатуру, пожалуйста, пришлите CV и мотивационное письмо.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
26. mai 2016
Kuulutus sisestati:
27. aprill 2016

AS Chemi-Pharm on 1997.a. loodud Eesti ja Inglise kapitalil põhinev ettevõte, mis toodab desinfektante, puhastusvahendeid ja kosmeetikat.

Kõikide toodete väljatöötamisel ja tootmisel on lähtutud põhimõtetest, et need oleksid tervisele ohutud, ei sisaldaks allergeene ega kahjustaks keskkonda.

Chemi-Pharmi desinfektsiooni- ja puhastusvahendeid kasutavad haiglad (90% Eesti haiglatest), meditsiini- ja tervishoiuasutused, hambaravikabinetid, hooldekodud, haridus- ja spordiasutused, spaad, toitlustusettevõtted, tööstus- ja teenindusasutused.

70% ettevõtte toodangust läheb välisturgudele. Peamised koostööpartnerid on Euroopa Liidu riikides, endistes NL maades, Venemaal ja Aasias.

Ettevõte on oma töös alates 2001. aastast rakendanud kvaliteedijuhtimissüsteeme ISO 9001 ja ISO 13485 ning keskkonnajuhtimise süsteemi ISO 14001. Kahekümnele meditsiiniseadmete puhastamiseks ja desinfitseerimiseks mõeldud tootele on omistatud CE-märk.

AS Chemi-Pharm – основанное в 1997 году предприятие, базирующееся на эстонском и английском капитале, которое производит дезинфектанты, моющие средства и косметику.

При разработке и производстве всей продукции на предприятии исходят из принципа, что продукция должна быть безопасной для здоровья, не должна содержать аллергенов и не должна наносить вред окружающей среде.

Дезинфекционные и моющие средства Chemi-Pharm используют больницы (90% больниц Эстонии), медицинские учреждения и учреждения здравоохранения, стоматологические кабинеты, дома призрения, образовательные и спортивные учреждения, спа, предприятия питания и обслуживания.

70% продукции предприятия идет на зарубежные рынки. Основные партнеры по сотрудничеству находятся в странах Европейского союза, в бывших странах СССР, в России и в Азии.

С 2001 года предприятие в своей работе применяет системы менеджмента качества ISO 9001 и ISO 13485, а также систему экологического менеджмента ISO 14001. Двадцати продуктам, предназначенным для очистки и дезинфекции медицинского оборудования, присвоена маркировка CE.