Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #244994

EKSPERTARST (asukohaga Tallinnas)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha põhieesmärgiks on puude raskusastme ja püsiva töövõimetuse ekspertiisi tegemine

Ootused kandidaadile

  • erialane kõrgharidus
  • eelnev töökogemus arsti kõrgharidust nõudval tööl soovitav 3 aastat
  • riigikeele hea suuline ja kirjalik väljendusoskus
  • analüüsivõime, kohusetunne ja usaldusväärsus
  • koostööoskus
  • arvuti kasutamise oskus, sh teksti- ja tabeltöötluse ning andmebaaside kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • arendavat tööd kaasaegses töökeskkonnas
  • eneseteostusvõimalust

Lisainfo

Asukoht: Tallinn
Töö tüüp: tsiviilõigusliku lepingu alusel

Tööpakkumise number
#244994

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
5. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
22. november 2011
Lisainfo palga kohta:
hinnakirja alusel, töötasu sõltub tehtud ekspertiiside arvust

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem