Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643683

Ekskavaatorijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kaevetööd
- Pinnase planeerimine
- Kraavide kaevamine
- Aluste ehitus
- Lammutus
- Masinate laadimine

Ootused kandidaadile

- Kogemus ekskavaatorijuhina vähemalt 3 aastat
- Ausus, korrektsus, täpsus
- Valmidus harvadel juhtudel komandeeringuks

Ettevõte pakub

- Vaheldusrikast tööd lõuna- ja kesk-Eesti piirkonnas
- Korralikke töövahendeid
- Stabiilset ning konkurentsivõimelist igakuist sissetulekut
- Motivatsioonipaketti
- Regulaarseid kokkusaamisi ja ühisüritusi

Tööpakkumise number
#643683

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
10. märts 2020

Mantrum OÜ on 100% erakapitalil asutatud firma, mis alustas tegevust 1997. aastal. Firma kolmeks põhisuunaks on puistematerjalide müük (omades ka enda liivakarjääri), teedeehitus, ehitusplatside ettevalmistus, pinnasetööd ning lammutustööd.
Omame kõikideks töödeks 100% enda tehnikat ning suudame olla Tellijale paindlikud

Vaata rohkem