Ekskavaatorijuht
Tööpakkumise number #717503

1
TK1 OÜ
Tartumaa

Töö kirjeldus

TK1 OÜ otsib oma nooruslikku meeskonda roomikekskavaatori operaatorit, kelle peamisteks tööülesanneteks on:

  • sadevee-,kanalisatsiooni-, veetrasside rajamine.
  • Erinevate killustik-, liivaaluste ehitus.
  • Puistematerjalide käitlemine pinnaseplatsil.
  • Erinevad kaeve- ja planeerimistööd.

Masinateks Komatsu roomikekskavaatorid(PC190;PC210)

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus roomikekskavaatori juhina 1 aasta ja suurt huvi antud valdkonna vastu.
  • Kohusetundlikkust
  • Ehitusprojektide lugemise oskust
  • Iseseisvat ülesannete lahendamise oskust
  • Head suhtlemisoskust

Kasuks tuleb eelnev töökogemus 3d süsteemidega ja ekskavaatorijuhi ametitunnistus.

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu

  • Tööd kiiresti arenevas noorusliku meeskonnaga ettevõttes

  • Huvitavat ning rutiinivaba tööd

  • Kõiki tööks vajalikke vahendeid

  • Arenemisvõimalust

  • Aastaringselt stabiilset tööd

Tööpakkumise number
#717503