Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #312321

Ekskavaatorijuht

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kaevetööd roomikekskavaatoriga (20-25T Volvo)

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus
soome keele oskus - VAJALIK
iseseisvalt töö tegemise oskus
valmisolek töötamiseks objektidel, mis paiknevad erinevates kohtades

Ettevõte pakub

majutust
sõidukulude kompenseerimist

Lisainfo

töökoht Tampere piirkond

ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega
vestlus ja lepingu sõlmimine Tartus
CV-s välja tuua sobiv töökogemus
laabuva töösuhte korral võimalik pikemaajaliselt töötada

Tööpakkumise number
#312321

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
26. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
26. juuni 2013

CVKeskus.ee klient

Ettevõte tegeleb tööjõurendiga alates 2005. aastast.

Vaata rohkem