Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #321127

Ekskavaatorijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhitööks on kaabelliinide ehitus. Töömasinaks on kas JCB ekskavaator vöi Bobcat
Tööobjektid asuvad põhiliselt Tallinna lähiümbruses, kuid tuleb valmis olla ka pikemateks komandeeringuteks Sõrvest - Narvani.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus, kohusetundlik ja hooliv suhtumine töösse ning töövahendisse.

Ettevõte pakub

Mugav töörõivastus, sõbralik eestikeelne töökollektiiv.

Tööpakkumise number
#321127

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
6. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
25. september 2013
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

AS Elektritsentrum on loodud kohaliku erakapitali baasil, elupõliste elektriala spetsialistide poolt, kes on tänaseni ametis ettevõtte juhtivatel ametikohtadel. Algselt viiekümne mehe ja masinaga alustanud kollektiiv on tänaseks paisunud sajani. Lisaks Tallinnas Hiiul, Vääna tänaval asuvale peakorterile on lisandunud osakonnad nii Pärnus kui Tartus.
Oleme on üks suurtematest Eestis elektriliinide ja alajaamade ehitusega tegelevatest ettevõtetest.

Alati on meie meeskonda teretulnud töötahtega noored koolilõpetajad ja end juba elektrialal tõestanud töömehed ja mehhanismijuhid.
Pakume Teile stabiilset töökeskkonda, tasemel varustust ja töörõivastust.
Palk kujuneb vastavalt võimekusele ja panusele firma arengusse.

Vaata rohkem