https://www.cvkeskus.ee/798356

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #798356

Ekskavaatori-, dumperijuht

CVKeskus.ee klient
Soome
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogemustega ekskavaatori- või dumperijuhile Soomes.
Töö on vahetustega - 2 nädalat tööl, 1 nädal kodus.


Ootused kandidaadile


  • Vajalik on varasem töökogemus.

  • Kasuks tuleb 3D süsteemi oskus.

  • Kasuks tuleb Soome keele oskus suhtlustasandil.


Ettevõte pakub


  • Motiveerivat töötasu.

  • Majutust firma poolt.



Tööpakkumise number
#798356
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Ekskavaatori-, dumperijuht
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!