2023-08-23 14:48:55

Einepakkide komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Alates 6.5 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma kasvavasse tiimi komplekteerijaid! Clean Kitchen on Eestis ainulaadne einekarbi teenust pakkuv ettevõte. Meilt saavad kliendid iga nädal tellida koju valmis kaalutud värske tooraine koos retseptikaartidega, et endale maitsev lõuna- või õhtusööki valmistada.

Teie tööülesanneteks on:

  • Einepakkide komplekteerimine
  • Tooraine ümberpakkimine

Tööajad on päevasel ajal graafiku alusel (E-P)

Ootused kandidaadile

  • Hea arusaamine kvaliteetses toiduainetes
  • Kiirus, täpsus ja füüsilise vastupidavus
  • Hea organiseerimis- ja ajaplaneerimisoskus
  • Tiimimängija
  • Kohusetundlikkus ja ausus
  • Eesti keele oskus

Tuleb kasusks:

  • Eelnev töökogemus toitlustusvaldkonnas või komplekteerijana
  • Huvi toidu ja kokanduse vastu

Clean Kitchen’i meeskond on perekond, hoiame oma töötajaid ning pakume toetust igas tegevuses. Julgelt kandideeri ka siis, kui mõni ülaltoodud oskus vajab veel veidi lihvimist.

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Karjäärikasvu
  • Võimalust töötada kiiresti kasvavas ettevõttes ühtehoidva tiimis koos oma ala tippudega.
  • Õppimis- ja arenemisvõimalusi
  • Stabiilset töösuhet
  • Omatöötaja ostusoodustusi